VAHODI TEAM

 
Joakim Van Hootegem - Verantwoordelijke klantenrelaties 
joakim@vahodi.be
Philippe Destoop - Expert vermogensopbouwWouter van Heule - Expert vermogensopbouw
philippe@vahodi.bewouter@vahodi.be 
Sebastien Lossy - Teamcoach KMOGeert Dermaut - Teamcoach Particulieren
sebastien@vahodi.begeert@vahodi.be 
Anisa Soussan - Adviseur verzekeringenBjorn Paelman - Adviseur verzekeringen 
anisa@vahodi.be bjorn@vahodi.be 
Mieke Theus - Adviseur schade 
mieke.t@vahodi.be

 

Pascale Van de Gehuchte - WoonkredietenMieke Gaudissabois - Woonkredieten 
pascale@vahodi.be mieke.g@vahodi.be 
                     
Patricia Vantroyen - WoonkredietenAnouska Van der Jeught - Professionele kredieten 
patricia@vahodi.beanouska@vahodi.be 
Claudine De Keyser - Adviseur Bank
claudine@vahodi.be