VAHODI TEAM

 

Joakim Van Hootegem

Philippe Destoop

Sebastien Lossy

Geert Dermaut

Verantwoordelijke klantenrelatiesExpert Vermogensopbouw Teamcoach KMOTeamcoach particuliere verzekeringen

Joakim heeft al een mooie ervaring opgebouwd in de sales wereld en weet als geen ander hoe klanten te begeleiden doorheen de financiële jungle.

Na de werkuren vinden Joakim terug op het squash- of minivoetbalterrein en op/naast de skipiste. 

Philippe is een ervaren rot in de financiële sector, en een krak in vermogensopbouw, vermogensbegeleiding en vermogensbescherming.

Zijn parcours leidde hem al langs verscheidene topfuncties bij grote spelers, en kent nu een absoluut hoogtepunt bij Vahodi-Financial Services.

Daarnaast is Philippe een fervent fietser en een liefhebber van Frankrijk. 

Sebastien heeft al een mooie track record opgebouwd in de verzekeringswereld.

Zowel aan bedrijven, aan zelfstandigen als aan particulieren 

 

Geert is uw eerste contact bij schadegevallen. Als ervaren rot in de verzekeringen volgt hij zijn schadedossiers van A tot Z op, om tot een snelle en correcte regeling te komen. 

Met zijn kennis is hij ook de geknipte persoon om een antwoord te geven op al uw verzekeringsvragen. 

Immer goed gezind, zelfs als zijn favoriete AA Gent niet wint. 

Email:joakim@vahodi.be

Email: philippe@vahodi.beEmail:sebastien@vahodi.beEmail: geert@vahodi.be
 

Mieke Theus

 

Robert Vanhees

Anouska Van der Jeught

 Wouter van Heule 

Adviseur schade Expert pensioenopbouwExpert professionele kredieten Expert Vermogensopbouw

Mieke is juriste en is verantwoordelijk voor de complexere schadedossiers.

Door haar achtergrond en ervaringen vindt ze vaak oplossingen die niet voor de hand liggen.

Mieke geniet in haar vrije tijd vooral van de zeldzame maar unieke gezinsmomenten

 

 

Robert heeft een schat aan ervaring opgebouwd in de domeinen van vermogensbegeleiding en pensioenopbouw voor zelfstandigen.

Hij staat onze klanten met veel kennis bij bij hun financiële vraagstukken en geeft deze kennis ook met veel plezier door aan collega's.

Anouska, uw eerstelijnscontact in Waarschoot, specialiseert zich in professionele kredieten en consumentenkredieten. 

Ook op gebied van pensioenopbouw en fiscaal sparen kan ze terugvallen op een stevige ervaring. 

Ook zij ontspant zich graag met sport: op de tenniscourt, of met een stevige jogging.

Wouter heeft reeds enkele jaren ervaring in de Financiële sector.

Hij is gespecialiseerd in de spaar en beleggingsopties voor particulieren.

In zijn vrije tijd vind je Wouter terug op een Padelterrein, langs het minivoetbalterrein, in de keuken of achter de BBQ.

Daarnaast is hij ook een grote liefhebber van de Formule 1. 

Email: mieke.t@vahodi.be Email: robert@vahodi.beEmail: anouska@vahodi.be Email: wouter@vahodi.be 

Pascale Van de Gehuchte

Claudine De Keyser 

Paul Huyghe

Mieke Gaudissabois

Expert woonkredietenAdviseur bank Adivseur bankExpert woonkredieten

Pascale is al meer dan 20 jaar gebeiteld in het bankwezen, woonkredieten alsook consumentenkredieten hebben geen geheimen voor haar. 

Natuurwandelingen, vogels spotten en hobby fotografie zijn haar favoriete bezigheden.  

Claudine heeft reeds 30 jaar ervaring in bank en verzekeringssector,

Met haar professionele en persoonlijke aanpak begeleidt ze de klanten bij hun vermogensopbouw, vermogensbescherming en de opvolging van hun beleggingsportefeuille

Ze houdt van fietsen , wandelen  en reizen .

Paul staat in voor de back office bank en verzekeringen

Hij helpt u graag bij al uw bankverrichtingen

Verzorgt het persoonlijk contact met de klanten

In zijn vrije tijd maakt hij graag ruimte vrij voor muziek en fietsen.

Met haar persoonlijke aanpak volgt ze uw kredietdossier van zeer nabij op.

Ze beantwoordt daarnaast graag al uw vragen ivm dagelijks bankieren en invest.

 

Email: pascale@vahodi.be Email: claudine@vahodi.beEmail: paul@vahodi.beEmail: mieke.g@vahodi.be

Patricia Vantroyen

An Claeys

Anisa Soussan

Bjorn Paelman

 Expert woonkredieten Administratief medewerker Bank & verzekeringen Adviseur verzekeringen Adviseur verzekeringen 
 

Reeds meer dan 25 jaar ervaring in de banksector.

Specialiseert zich  in woonkredieten en consumentenkredieten.

Volgt elk kredietdossier van A tot Z op en staat in nauw contact met de klant.

U kan ook terecht voor alle vragen ivm dagelijks bankieren & beleggingsplannen.

Ik hou van dansen, wandelen en reizen.

 

An is uw eerstelijns contact voor de bank in Gent en staat u graag te woord.

Zij geeft administratieve ondersteuning aan de collega’s van de van bank en verzekeringen.

 

Anisa is net afgestudeerd in de richting financie- en verzekeringswezen aan de hogeschool Gent.
Graag helpt zij u met alle vragen omtrent verzekeringen.
in haar vrije tijd maakt ze graag ruimte vrij voor familie en vrienden. 

 

Bjorn is onze expert verzekeringen – particulieren. Naast het werk vindt u hem terug op het basketball court waar hij het mooie weer maakt bij basketbalclub Gembas Knesselare. Als Bjorn niet op het parket te vinden is vindt u hem vast en zeker terug in zijn kunstcollectie.

Bjorn helpt u graag verder met al uw verzekeringsvragen en regelt ook uw schadedossiers. 

Email: patricia@vahodi.beEmail: an@vahodi.beEmail: anisa@vahodi.beEmail: bjorn@vahodi.be