default logo

Team

Ons team bestaat momenteel uit 9 gedreven professionals.

Sophie De Vlieger
Expert kredieten en fiscale optimalisatie
Sophie is mede-eigenaar van Vahodi-Financial Services en opereert vooral vanuit het kantoor in Waarschoot. Hiernaast specialiseert ze zich in hypothecaire en professionele kredieten. Als er naast haar gezin met onder andere twee flinke dochters nog vrije tijd overblijft, durft ze zich wel aan een partij tennis wagen.

e: sophie@vahodi.be

Frederic Soenen
Expert kredieten en verzekeringen

Frederic is als zaakvoerder verantwoordelijk voor het kantoor in Gent. Verzekeringen, professionele kredieten en TAK 23 hebben geen geheimen voor hem. Buiten de werkuren vindt hij ontspanning tussen drie vrouwen (waarvan twee dochters) en is hij voetbalverslaafd.

e: frederic@vahodi.be

Anouska Van der Jeught
Expert dagelijks bankieren en professionele kredieten
Anouska, uw eerstelijnscontact in
Waarschoot, specialiseert zich in professionele kredieten en consumentenkredieten. Ook op gebied van pensioenopbouw en fiscaal sparen kan ze terugvallen op een stevige ervaring. Ook zij ontspant zich graag met sport: op de tenniscourt, of met een stevige jogging.

e: anouska@vahodi.be

Geert Dermaut
Expert verzekeringen: schadebeheer en offertes
Geert is uw eerste contact bij schadegevallen. Als ervaren rot in de verzekeringen volgt hij uw schadedossiers van a tot z op, om tot een snelle en correcte regeling te komen. Met zijn kennis is hij ook de geknipte persoon om een antwoord te geven op al uw verzekeringsvragen. Immer goedgezind, zelfs als zijn favoriete  AA Gent niet wint.

e: geert@vahodi.be

Patricia Vantroyen
Expert dagelijks bankieren en kredieten
Patricia is naast het eerste contact in ons kantoor in Gent ook expert woonkredieten. Ze volgt alle kredietdossiers van zeer dichtbij op en staat in nauw contact met de klant. Van alle collega’s is zij de avontuurlijkste, zeker wat haar reizen betreft.

e: patricia@vahodi.be

Robert Vanheers
Expert pensioenopbouw voor zelfstandigen

Robert heeft een schat aan ervaring opgebouwd in de domeinen van vermogensbegeleiding en pensioenopbouw voor zelfstandigen. Hij staat onze klanten met veel kennis bij bij hun financiële vraagstukken en geeft deze kennis ook met veel plezier door aan zijn collega’s.

e: robert@vahodi.be

Bjorn Paelman
Expert verzekeringen: polis-en schadebeheer

Bjorn staat u met veel enthousiasme bij bij al uw vragen over dagelijks bankieren, pensioensparen of spaarplannen. Als hij tussen al die specialisaties door nog tijd heeft, spendeert hij die graag op de basketcourt of tussen zijn kunstverzameling.

e: bjorn@vahodi.be